


The simplest description of Kabbo Mobile Shop would be this is not a shop, this is a dream. Which will have branches across 64 districts of Bangladesh, InshaAllah one day, and our customers will provide us with our power. The best products and services are our passion
Saturday – Thursday: 9:00AM - 10:00PMFriday : Off Day
Location : 5 Rastar Mor , Kushtia, Bangladesh
Customer Service
Store Information
© 2024 Kabbo mobile shop. All rights reserved.
| Battery Health | N/A |
| used Duration | N/A |
| Scratches | No Scratches |
| Box | Without Box |
| dents | No Dents |
| sim Variant | Dual SIM |
| Accessories With Device | N/A |
black | USA| 128GB
৳16999 Tk
The Samsung Galaxy F34 5G offers a 6.5-inch AMOLED display, Exynos 1280 chip, 50 MP triple cameras, and a massive 6000 mAh battery with 25W fast charging, making it a reliable and performance-driven mid-range device.
Status :
Out Of Stock
Warranty :
7 days replacement guaranty 6 month service warranty
128GB
6GB
Region:USA
| Display Size | 6.5 inches |
| Display Type | Super AMOLED, Infinity-U Display, 120Hz refresh rate |
| Display Resolution | 2400 x 1080 pixels, 20:9 aspect ratio, 398 PPI |
| Dimensions | 161.7 x 77.2 x 8.8 mm |
| Weight | 208 g |
| SIM | Dual Nano-SIM or 1 Nano-SIM + 1 MicroSD (Hybrid Slot) |
| OS | One UI 5.1, based on Android 13 |
| Chipset | Exynos 1280, 5nm process |
| Network | Supports 5G, 4G, 3G, and 2G networks |
| Memory | 6GB/8GB RAM, 128GB storage, expandable via microSD up to 1TB |
| Main Camera |
Triple setup: 50 MP (OIS), 8 MP (ultrawide, 120˚), 2 MP (macro); supports 4K video at 30 fps
|
| Selfie Camera |
13 MP, supports 1080p video at 30 fps
|
| Sensors | Side-mounted fingerprint sensor, accelerometer, gyro, proximity, compass, light sensor |
| Battery Info | 6000 mAh, 25W fast charging |
| Other Features / Info | NFC, Dolby Atmos, Corning Gorilla Glass 5 protection, voice focus, Knox security |